МЕНЮ


29 грудень 2010 - 16:30

Затверджено міський бюджет Кіровограда на 2011 рік!


Як повідомила Любов Бочкова, дохідна та видаткова частини міського бюджету збалансовані й становлять 647 мільйонів гривень з лишком. Загалом же, видатки у чистому вигляді без державних субвенцій встановлено у розмірі 461 мільйона гривень. Враховані зростання мінімальної заробітної плати, індексація грошових надходжень громадян тощо. Видатки на захищені статті бюджету становитимуть 343 мільйони гривень. 89 закладів освіти отримають фінансування у розмірі 228 мільйонів гривень, на галузь охорони здоров’я буде спрямовано 118,9 мільйона гривень, культура отримає 17,6 мільйона, фізкультура та спорт – 4,4 мільйона. На соціальний захист населення спрямують 5,2 мільйона гривень, комунальна галузь та дорожнє господарство – 39,4 мільйона.

Голова планово-бюджетної комісії Олег Краснокутськийсхвально відгукнувся про роботу постійних депутатських комісій, які детально ознайомились із запропонованим проектом міського бюджету та внесли до нього свої корективи і пропозиції. Таким чином, головний фінансовий документ міста, який визначатиме функціонування та розвиток його господарства у наступному році, був прийнятий, щоправда, не без певного невдоволення деяких представників депутатського корпусу. Так, Іван Марковський (ВО «Батьківщина) зазначив, що пропозиції його фракції враховані не були, «народнопартієць» Андрій Кролевець був не задоволений тим, що ніде не визначені роботи за виборчими округами. На що міський голова Олександр Саінсус зауважив, що дав доручення заступнику міського голови, який опікується питаннями житлово-комунального господарства найближчим часом надати для розгляду так звану соціальну карту міста, куди і будуть занесені першочергові питання, у тому числі й ті, які озвучували депутати.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3922 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua