МЕНЮ


22 листопад 2013 - 17:36

Завтра – день жалоби


Є прохання утриматися від розваг

Пам’ять жертв Голодомору 1932 – 1933 років вшановуватиме завтра Україна. У Кіровограді традиційно відбудуться хода пам’яті, траурний мітинг та покладання квітів до пам’ятного знака жертвам Голодомору на Фортечних валах. Початок ходи пам’яті – о 15.30 з провулку Василівського.

Стан готовності міських служб до цих заходів перевірив днями секретар міської ради Ігор Волков на нараді з керівниками виконавчих органів та комунальних підприємств ради. Зокрема, комунальному підприємству "Міськсвітло" було доручено забезпечити освітлення у вечірній час території Фортечних валів і прилеглих до них мікрорайонів. Також секретар міської ради попросив присутніх посадовців передати керівникам підприємств, установ та організацій прохання не проводити 23 листопада заходів розважального характеру і приспустити цього дня державні прапори України з траурними стрічками на своїх будівлях.

На цій же нараді Ігор Волков вручив відзнаки обласної державної адміністрації, Кіровоградської міської ради та її виконавчого комітету кіровоградцям, активістам Кіровоградського міського товариства політичних в’язнів та репресованих Надії Тихонович, Віктору Шарому, Лідії Литовченко, Броніславі Литовченко, які вели активну патріотично-виховну роботу з дітьми та молоддю, займалися пошуковою роботою зі збирання свідчень та історичних матеріалів, пов’язаних з трагічними сторінками історії українського народу.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37512 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua