МЕНЮ


13 червень 2002 - 15:27

ЗАЯВА полiтичних i громадських органiзацiй м.Кiровограда


Однак надiї городян на те, що у мiстi встановляться порядок i законнiсть пiсля їхнього волевиявлення 9 червня, не виправдалися. Деструктивнi дiї представникiв партiї "Трудова Україна", очолюваних народним депутатом України I.Ф.Шаровим, призвели до того, що територiальна (мiська) виборча комiсiя не може офiцiйно оголосити про обрання мiського голови. Таке ненормальне становище склалося через непомiрнi амбiцiї Iгоря Шарова та його висуванця - голови Кiровського районного суду Володимира Ярошенка. Цей кандидат, який брав участь i в першому турi, заявляв i продовжує заявляти, що вибори в Кiровоградi триватимуть доти, доки вiн не стане мiським головою. У цьому його активно пiдтримують "трудовики" на чолi зi своїм лiдером. Зараз вони примусово утримують в готелi брата I.Шарова вiсiм членiв територiальної (мiської) виборчої комiсiї i перешкоджають їм виконувати свої обов'язки.

Ситуацiя в мiстi напружена. Учора вiдбувся багатолюдний мiтинг, учасники якого вимагали оголосити офiцiйнi пiдсумки голосування, дати можливiсть обраному з великою перевагою мiському головi приступити до виконання своїх обов'язкiв. Люди стомилися жити у мiстi без господаря, де панує безладдя, процвiтають корупцiя i кримiналiтет. Люди розчарованi байдужою споглядальною позицiєю судової та виконавчої влади, правоохоронних органiв.

Тому з усiєю вiдповiдальнiстю ми заявляємо, що ситуацiя в мiстi стає непрогнозованою i може перерости в акти громадської непокори. Ми вимагаємо вiд керiвництва партiї "Трудова Україна" приборкати свої амбiцiї, змиритися з поразкою i припинити тиск на членiв виборчої комiсiї, засоби масової iнформацiї, суди. Ми просимо вищих посадових осiб держави i правоохоронних органiв пiдтримати Кiровоград i кiровоградцiв у їхньому виборi та встановити на територiї мiста законнiсть i порядок.

Голова Кiровоградської обласної ради Демократичної партiї України П.Ф.Пилипенко. Голова мiської органiзацiї ветеранiв вiйни, працi i Збройних сил Є.М.Чабаненко. Голова мiської ради товариства iнвалiдiв Великої Вiтчизняної вiйни Л.К.Гур'єв. Секретар Кiровоградського мiськкому Компартiї України I.С.Громко. Голова ради обласної громадської органiзацiї "Союз Чорнобиль" України А.М.Недiлько. Голова обласної органiзацiї Всеукраїнської полiтичної органiзацiї "Жiнки за майбутнє України" С.Д.Негода. Голова правлiння обласної органiзацiї Всеукраїнської Спiлки краєзнавцiв Ю.М.Матiвос. Голова мiського молодiжного фонду "Спiльна справа" Юрiй Рогало. Голова Кiровоградської мiської органiзацiї ПСПУ Л.О.Чернишова. Голова Кiровоградської мiської органiзацiї ВАЖ "Славiя" Л.О.Макiєнко. Голова Кiровоградського мiського комiтету молодiжних органiзацiй Ю.В.Москаленко. Голова мiської органiзацiї ВГМО "Молодi демократи" О.С.Бiлоконь. Голова правлiння обласної громадської органiзацiї "Кiровоградщина - наш спiльний дiм" С.О.Лагодний. Голова обласної органiзацiї ВОЛ "Справедливiсть" В.К.Iванов. Президент обласної громадської органiзацiї iнвалiдiв "Союз робочих Чорнобиля" С.В.Колеснiков.

Що далi? Є двi версiї розвитку подiй. Однi кажуть, що "трудовики" поставлять Кiровоград на колiна i вибори будуть визнанi недiйсними. Група депутатiв мiськради "Кiровоград - за єдину Україну", мовляв, уже звернулася до Президента iз закликом ввести пряме президентське правлiння у мiстi, розраховуючи, очевидно, що президентським намiсником буде їхня людина. Це версiя песимiстiв. Їх, до речi, сьогоднi в Кiровоградi не так i багато. Набагато бiльше городян, якi все голоснiше i голоснiше говорять про те, що час самим наводити порядок у власному домi. Це якраз i є та друга версiя: люди вийдуть на площi i вулицi i вимагатимуть вiд влади, судових органiв, щоб з ними рахувалися, щоб визнали, що вони господарi у цьому мiстi i їхнє слово - закон.

Чому купка амбiцiйних полiтикiв править бал у мiстi, яке обрало собi голову i хоче нормально жити? Чому мовчать виконавча i судова влада? Чому правоохороннi органи "пiдiгрують" тим, хто зазнав нищiвної поразки вiд кiровоградцiв? Коли на всi цi питання даватиме вiдповiдь народ, то "жара" в Кiровоградi може спалити деяких полiтикiв i в Києвi.

Вiктор Максимець, газета "Кіровоградська правда", №67 від 13 червня 2002 року

Читайте також: "Жара" в Кiровоградi може спалити декого з киян кiровоградського походження, або Чому новообраний мiський голова не може приступити до виконання своїх обов'язкiвДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.34245 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua