МЕНЮ


3 червень 2010 - 21:48

Згвалтував прабабу


Випадок, у зв’язку з яким заварилася ця каша, трапився минулого літа в селі Калинівці Кіровоградського району. Однієї липневої ночі місцева пенсіонерка прокинулася від шуму в хаті. Старенька – на ноги. Раптом з темряви виринув якийсь чоловік і почав її гвалтувати. Бабця закричала, і сексуальний розбійник утік.

Наступного ранку потерпіла поскаржилася в міліцію. Невдовзі оперативники з’ясували, хто скривдив стареньку. Гвалтівником виявився її правнук з Кіровограда, який напередодні прибув у Калинівку до свого діда, щоб відпочити від міського шуму. Відпочивав активно – в перший же вечір влаштував з місцевими приятелями пиятику. А коли уночі закінчилася закуска, гість з міста вирішив взяти харчі у дідової матері. Зайшовши у прабабину хату, він наштовхнувся на тіло і не стримався…

У процесі досудового та судового слідства цей молодик не заперечував, що згвалтував родичку. Казав, що йому дуже соромно за свій вчинок.

А потерпіла, дізнавшись, хто її скривдив, заявила, що… її ніхто не гвалтував. Мовляв, вона ніколи й не заявляла в міліцію про згвалтування, бо неписьменна.

У Кіровоградському районному суді оцінили ці свідчення потерпілої критично. Проте, враховуючи її лояльність до підсудного, призначили йому покарання у вигляді позбавлення волі всього лише на три роки.

Віктор КРУПСЬКИЙДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35539 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua