МЕНЮ


4 вересень 2012 - 11:04

ЖЕКи до випробування мереж готові


У більшості багатоповерхівок Кіровограда внутрішньобудинкові мережі уже підготовлені роботи в осінньо-зимовий період, завершується також капітальний та поточний ремонт покрівель. Цю інформацію озвучив у понеділок на апаратній нараді міського голови Олександра Саінсуса начальник головного управління житлово-комунального господарства Кіровоградської міської ради Олександр Хачатурян.

Доповідаючи про хід підготовки міського господарства до зими, Олександр Хачатурян повідомив також, що згідно із графіком виконуються роботи на об’єктах обох теплопостачальних підприємств – КП «Теплоенергетик» та ДП «Кіровоградтепло». А ось у міського підрозділу ОКВП «Дніпро-Кіровоград» є складнощі з обслуговуванням та ремонтом каналізаційних мереж. На це під час наради вказували й керівники житлово-експлуатаційних підприємств – за їхніми словами, останнім часом значно почастішали пориви цих мереж, труби забиваються, через що нечистоти потрапляють у підвали багатоповерхівок, а це, відповідно, викликає нарікання у жителів. Аварії, за твердженням комунальників, ліквідовуються дуже повільно, водники ж, у свою чергу, виправдовуються, що для цього у них бракує працівників. Олександр Саінсус наголосив на необхідності збільшення кількості аварійних бригад, що спеціалізуються на ремонті каналізаційних мереж, та кращої координації дій між працівниками водоканалу та житлово-експлуатаційного підприємства.

Традиційно є у тепловиків проблеми з погашенням заборгованості за газ, використаний минулих опалювальних сезонів, проте, керівники підприємств запевнили, що впораються із ними – зокрема, у них є підстави для проведення взаємозаліків із НАК «Нафтогаз України» за рахунок різниці у тарифах та собівартості послуг.

Міський голова Олександр Саінсус наголосив на тому, що питання підготовки до зими – надзвичайно важливе, і що тепловики, комунальники мають вжити усіх заходів, аби в помешканнях кіровоградців, соціальних закладах було тепло. Також він наголосив на необхідності прискорення робіт із ремонту оголовків димовентиляційних каналів у багатоповерхівках.

– Працівники житлово-експлуатаційних підприємств мають дуже відповідально поставитися до виконання цього завдання, адже йдеться про безпеку жителів, стале газопостачання їх помешкань, – підкреслив міський голова.

До слова, більшість ЖЕКів та КРЕПів намагаються дотримуватися вимог газівників – роботи виконуються згідно із графіком, паралельно усуваються недоліки, які вказані уже у нових приписах. Єдине, що заважає комунальникам, – те, що не всі мешканці забезпечують доступ до своїх квартир під час перевірки газівниками стану димовентиляційних каналів, через що роботи затримуються. Під час наради комунальники звернулися через ЗМІ до кіровоградців з проханням віднайти можливість залишитися вдома на час проведення перевірок (про нього повідомляється заздалегідь), інакше існує ризик, що без газу залишаться не лише вони, а й їхні сусіди.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36077 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua