МЕНЮ


7 вересень 2012 - 14:23

Живності на привокзальному побільшає


На кіровоградському Привокзальному ринку (біля автовокзалу № 2) ТОВ "Домініон-Кіровоград" триває реконструкція, у результаті якої тамтешній майданчик для щоденної торгівлі домашніми худобою і птицею значно розшириться. На новостворені місця планують перевести й стихійних торговельників з вулиці Яновського, на яких постійно нарікали мешканці сусідніх будинків.

Стихійний ринок домашніх тварин поряд із Колгоспним ринком діє доволі давно. Тут у вихідні продають і собак, і котів, і свиней, і кролів, і різну птицю. Через це у дворах постійно брудно, гамірно, стоїть сморід, машини, що залишають торговельники, заважають перехожим. "Стихійників" неодноразово намагалися прибрати звідти і влада, і міліція, і санепідстанція, однак ті наче бумеранги через деякий час після рейдів поверталися на насиджені місця. Однак, урешті-решт, компроміс було знайдено – торговельникам запропонували облаштуватися на спеціальному майданчикові, що на Привокзальному ринку.

Як розповів "ВГ" заступник начальника відділу торгівлі – в.о. начальника управління зі сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення Кіровоградської міської ради Олександр Маличенко, зараз на цьому майданчикові, де вже близько двох років продають і купують домашню живність, є місце для 25 торговців. Завдяки ж реконструкції на ньому розміщуватимуться вже 40 – 50 продавців. Після завершення перебудови також відкриють тимчасово закритий (на час реконструкції) в’їзд на майданчик з вулиці Академіка Корольова. Завершення робіт зі збільшення його території і початок торгівлі тваринами і птицею у більшому обсязі заплановані на кінець нинішнього – початок наступного року.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39818 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua