МЕНЮ


25 червень 2010 - 16:05

ЗМАГАННЯ ЮНИХ РЯТІВНИКІВ


Кіровоградський міський голова Володимир Пузаков, який узяв участь у церемонії відкриття змагань, відзначив вагому їх роль у підготовці майбутніх професійних рятівників і побажав учасникам нетравматичного суперництва.

Учасниками збору стали шістнадцять команд. Кожна з них складалася з дев’яти осіб – восьми школярів 12 – 17 років і дорослого керівника. Обласний центр представляла дружина ЗОШ № 30.

Юні рятівники демонстрували вміння здійснювати аварійно-рятувальні роботи в зоні природної небезпеки (майданчик обласного центру туризму, краєзнавства, спорту, екскурсій учнівської молоді) та проводити аварійно-рятувальні роботи на авіаційному транспорті (майданчик на території аеропорту). Брали участь у двох конкурсах – представленні команд з використанням знань про техногенно-природні небезпеки та цивільний захист населення, а також у психологічному тестуванні. Найкраще з усіх команд упоралися із завданнями збірні Добровеличківського, Гайворонського та Знам’янського районів, які посіли, відповідно, перше, друге і третє місця.

Організаторами змагань виступили Кіровоградське відділення Всеукраїнського громадського дитячого руху "Школа безпеки", головне управління МНС України в Кіровоградській області, навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності в області, управління освіти і науки та у справах сім’ї й молоді ОДА. В урочистому відкритті заходу узяв участь начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Сергій Коваленко.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.33436 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua