МЕНЮ


10 квiтень 2015 - 17:50

Зменшили вартість проїзду в громадському транспорті!


Від сьогоднішнього дня кіровоградці їздитимуть у маршрутках за три гривні 50 копійок.

Керівники транспортних підприємств Кіровограда підтримали ініціативу міської влади щодо зменшення тарифів на проїзд у громадському транспорті. Про це повідомив заступник міського голови Сергій Васильченко на засіданні робочої групи з розгляду розрахунків тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту на міських автобусних маршрутах загального користування, яке відбулось шостого квітня.

Вже наступного дня, сьомого квітня, відбулось засідання виконкому міської ради, де було розглянуто та погоджено клопотання робочої групи. Тож, відповідно до рішення виконавчого комітету, тарифи на проїзд у міському пасажирському транспорті знижуються. Рішення набирає чинності з 10 квітня цього року.

З огляду на те, що відбулось зниження вартості газу і дизельного пального, підприємства ПП “УкрАвтоІнвест”, КТ “Автолегіон – Варванської Ю.В.”, ПП “Паритет Сервіс”, ПП “Автобаз – Кіровоград”, ПП “ОЛІКС”, ФОП Кобченко В.В. подали нові розрахунки тарифів. Відповідно до них, вартість проїзду в маршрутних таксі цих підприємств становитиме 3,50 гривні.

Подало пропозиції щодо зменшення вартості разового проїзду одного пасажира і підприємство ТОВ “Кіровоград-Євро-Транс”, яке обслуговує маршрут № 46: пропонується тариф 2,50 гривні. А на маршрутах № 130 (перевізник – ТОВ “Кіровоград-Євро-Транс”) та № 126-а (перевізник – ФОП Шаповалов А.О.) – 3 гривні.

Мешканці селища Нового платитимуть за проїзд чотири гривні. Натомість громадські активісти, які також були присутні на засіданнях робочої групи та виконавчого комітету, звернули увагу присутніх на те, що в обласних центрах, де проживає аналогічна Кіровограду кількість мешканців, мають ще нижчі тарифи, а саме від 2,50 до 3 гривень. Студенти також просили місцеву владу подбати про те, щоб їм були знижки на проїзд у міському транспорті. На це секретар міської ради Іван Марковський зауважив, що в інших містах діє комунальний транспорт, тож влада може впливати на вартість проїзду через запровадження місцевих субсидій. У Кіровограді ж єдине комунальне тролейбусне підприємство передане в оренду ТОВ “Єлисаветградська транспортна компанія”. З огляду на те, що орендар не дбає про поліпшення умов перевезення та оновлення рухомого складу підприємства, постало питання про розірвання з ним договору оренди.

Також було порушено питання і про запровадження так званого нічного тарифу, щоб стимулювати міських перевізників працювати у вечірній час, адже надходить чимало нарікань від кіровоградців, що після 19-ї години досить проблематично добиратись не те що на околиці міста, а й проїхати центральним маршрутом. Доручення опрацювати дане питання і подати свої пропозиції щодо встановлення нічного тарифу секретар міської ради Іван Марковський дав профільному управлінню та Сергію Васильченку.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38948 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua