МЕНЮ


28 вересень 2012 - 11:26

І знову грибами отруїлася дитина


"ВГ" вже повідомляла про те, що два тижні тому на Кіровоградщині грибами отруїлася родина з Олександрії, померло двоє дітей («На Кіровоградщині від отруєння грибами померла шестирічна дитина», «А сьогодні помер і хлопчик...»). А 19 вересня до реанімаційного відділення дитячої обласної лікарні зі Світловодської ЦРЛ у тяжкому стані потрапила десятирічна жителька Світловодська.

За інформацією прес-служби ТУ МНС України в області, три дні тому дідусь дівчинки назбирав у лісі грибів, з його слів – маслюків, білих, сироїжок, зеленушок, зонтиків. Бабуся відварила "впольоване" грибне різноманіття та приготувала кілька страв, якими ввечері смакувала уся родина (бабуся, дідусь, мати та дитина). Підступний лісовий делікатес вклав на лікарняне ліжко спочатку матір: їй стало зле наступного дня на роботі у Кременчуці. Жінка звернулась до лікарні, де їй надали допомогу, зробили аналізи та з’ясували, що загрози її життю немає, і відпустили додому.

Цього ж дня у школі недобре стало і її 10-річній доньці: почалась блювота, з’явився розлад шлунка. Вчителі відправили дівчинку додому. Два дні бабуся самостійно намагалась полегшити стан дитини. Коли покращення так і не настало, рідні викликали "швидку", проте не зізнались лікарям, що причиною недуги можуть бути гриби. Що кілька днів тому вечеряла грибами, лікареві інфекційного відділення розповіла сама дівчинка. Після чого її терміново відправили до реанімації та викликали лікаря з обласної лікарні. За негативними результатами аналізів печінки дівчинку відправили до обласної лікарні, а потім – до Республіканської дитячої клінічної лікарні "Охматдит".

Світловодці, зазначають у ТУ МНС України в області, припустились трьох помилок: по-перше, назбирали дикорослих грибів, по-друге, нагодували ними дитину, чого категорично не слід робити, і, по-третє, пізно звернулись до лікарів та приховали від них факт споживання грибів, що потрібно було зробити у першу чергу.

Цими ж днями до реанімаційного відділення Олександрійської міської лікарні з діагнозом “отруєння грибами” госпіталі- зовано 18-річну дівчину.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.46845 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua