МЕНЮ


5 травень 2017 - 07:28
Львівське сміття – на кропивницькому полігоні

Близько 30 тонн львівського сміття вивантажили на полігоні Завадівського сміттєзвалища у Кропивницькому 27 квітня.
Як повідомила директор ТОВ “КАТП-1128" Тетяна Мартовіцька, працівники підприємства запідозрили, що сміття «немісцеве» через його величезну кількість – зазвичай у місті його стільки за один день не збирають. Коли знайшли чеки з реквізитами львівських установ, зрозуміли, що це – «подарунок» від Львова, який вже тривалий час закидає своїм сміттям інші регіони. Працівника сміттєзвалища, який пропустив на територію полігону три вантажівки із львівським сміттям, звільнили за те, що втратив пильність. Охорону повністю замінили.
– Ми розробили низку інструкцій, які допоможуть у майбутньому нашим вагарям визначити, пропускати такий автомобіль на полігон чи ні. Крім того, ми затвердили перелік автомобілів, які задіяні у прибиранні Кропивницького і які треба пропускати на полігон. Інші машини будуть чекати чіткого розпорядження, — повідомила Тетяна Мартовіцька.
Людину, яка супроводжувала вантажівки, намагалися затримати, аби отримати роз’яснення, однак вона втекла.
До речі, 21 квітня у Львівській ОДА оголосили про підписання «сміттєвого меморандуму», який має вирішити питання вивезення твердих побутових відходів зі Львова. У ньому було зазначено 19 міст Львівщини, які погодилися приймати сміття обласного центру впродовж двох років на місцеві полігони. Однак жоден із міських голів цей меморандум досі не підписав. І це при тому, що допомагати Львову містам області запропонували не за просто так. Кожен з підписантів висловлює свої вимоги та умови. Їм з бюджету області та Львова за два роки виділять 200 млн. грн. Цього року їм повинні виділити 100 млн. гривень субвенції: 30 млн. – з обласного бюджету і 70 млн. – з міського. Частину коштів уже виділено. А Кропивницький, виходить, в якого є й свої проблеми з утилізації сміття, прийняв львівські відходи задарма.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.54167 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua