МЕНЮ


17 грудень 2021 - 12:05

Нагороджено лауреатів премії імені О. Осмьоркіна
У день народження видатного художника і педагога Олександра Осмьоркіна у меморіальному музеї митця відбулося традиційне нагородження лауреатів обласної премії в сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна. Ця престижна мистецька відзнака заснована Кіровоградською обласною радою в 2005 році.

Лауреатами премії в 2021 році стали: у номінації «Національна традиція» – член Національної спілки художників України Анатолій Кімнатний за серію живописних робіт, створених під час пленерів «Кіровоградщина – очима художників»; у номінації «Новітні спрямування» – заслужений художник України Наталія Мартинюк з Одеси за творчі доробки в оригінальній авторській манері виконання малюнка; в номінації «Мистецтвознавство та історія мистецтв» – творчий колектив музею мистецтв: директор Тетяна Ткаченко, художник Оксана Віжевська та головний зберігач фондів заслужений працівник культури України Валентина Ноженко за створення альбому «Музей мистецтв. Кропивницький» (2020).

Голова Кіровоградської обласної ради Сергій Шульга вручив дипломи, нагрудні знаки, почесні відзнаки обласної ради та обласної державної адміністрації – скульптуру «Степовий орел» і грошову частину премії.

Окрасою заходу стало музичне вітання Марини Ткаченко –– викладача музичної школи №1 ім. Генріха Нейгауза. А завершилася святкова подія традиційною фотосесією лауреатів премії.

Віта ЧЕРНОВА,
директор художньо-меморіального
музею О.Осмьоркіна


На фото: лауреати обласної премії у сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна в 2021 році: Валентина Ноженко, Тетяна Ткаченко, Анатолій Кімнатний та Оксана ВіжевськаДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.24407 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua