МЕНЮ


19 лютий 2022 - 13:53

Нова збірка знаного пісняра


Нещодавно в Кропивницькому вийшла друком книжечка поезій «ВВС (вірші, вінок сонетів «Екватор»)» нашого земляка Андрія Фоменка, який передусім відомий як виконавець авторської пісні й співаної поезії героїко-патріотичного змісту.

Андрій Фоменко – учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 1986 року, полковник служби цивільного захисту в запасі, служив в органах МВС та ДСНС. Окрім цього, має музичну освіту й усе життя тісно пов’язаний із мистецтвом. Він – учасник та переможець відбіркових турів фестивалю «Червона рута», учасник та дипломант фестивалю «Оберіг», дипломант та лауреат фестивалю авторської пісні та співаної поезії «Світязь», лауреат фестивалів «Пісенне перехрестя», «Долинський листопад» і фестивалів героїко-патріотичної пісні ДСНС України. У його творчому доробку – балади, пісні й інші музичні твори (видано шість компакт-дисків та моноопера «Біла палата», присвячена подвигу ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС). Вийшло друком дві збірки пісень Андрія Фоменка на вірші поетів-земляків, які час від часу лунають на каналах телебачення й радіо.

І от надійшла черга для ознайомлення з його власними поезіями (хоча раніше їх друкували окремо в журналах і газетах). До нової поетичної збірочки увійшли вірші та вінок сонетів, у яких автор постає перед читачем уже не лише як співець подвигу чорнобильців, а і як автор поезій, у яких ліричний герой зосереджується на своєму внутрішньому мікрокосмосі й макрокосмосі буття, в якому обертається життя всіх насельників планети Земля.

Нова поетична збірка Андрія Фоменка йшла до читача доволі довго – десять років. Певно, автор віддає перевагу не молодому вину, а вистояному. І свої вірші перевіряє не лише на щирість, а й на всечасність.

Ю. Л.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.22555 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua