МЕНЮ


13 травень 2013 - 17:05

Відкритий фестиваль дитячої та молодіжної творчості «Майбутнє Європи»


Відкритий фестиваль дитячої та молодіжної творчості «Майбутнє Європи» пройде у Кіровограді з 19 по 21 травня 2013 року в рамках державної програми підтримки дитячої творчості та святкування міжнародного Дня захисту дітей.

Головна мета фестивалю – сприяння естетичному та духовному розвитку дітей та молоді, підтримка національних традицій, обмін творчим та культурним досвідом між представниками дитячих, юнацьких та молодіжних колективів.

Проведення цього масштабного заходу саме в Кіровограді надасть можливість презентувати наше місто як привабливий культурно-мистецький центр України.

Загальне керівництво здійснює Департамент культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської ОДА, безпосередня організація покладена на РБФ «Відкрита Україна» та "Дитячо-юнацький танцювальний клуб Олімп".

До участі у фестивалі-конкурсі запрошуються діти та юнацтво віком від 5 до 25 років в різних номінаціях: всі види хореографії, вокальне та музичне мистецтво, фольклор, оригінальні жанри, прикладне мистецтво, тощо.

В програмі фестивалю:
- 19 та 20 травня - конкурсна програма за напрямками;
- творчі зустрічі , майстер-класи;
- екскурсійна та розважальна програми;
- 21 травня - Гала-концерт та церемонія нагородження.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39799 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua